FaKebook

Hi!Καλωσήρθατε στο φόρουμ όπου μπορείτε να κάνετε όσους φέηκ λογαριασμούς γουστάρετε! Δεν διαγράφουμε ότι και να λέτε

ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Share | 

ΣΟΥ ΧΥΝΩ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΩΡΗ ΓΑΜΙΟΛΑ (προς το μελος kaulonini)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
MaRianna_Touvli

Αριθμός μηνυμάτων: 55
Ημερομηνία εγγραφής: 13/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: ΣΟΥ ΧΥΝΩ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΩΡΗ ΓΑΜΙΟΛΑ (προς το μελος kaulonini)   Πεμ Jun 03, 2010 10:16 pm

καημενη η γυναικα γυρναω κατακοπη απο το στουντιο της τσοντας και μπενο λιγο ιντερνετ να ξεσκασω και εχω εσενα μωρη τσουτσα να απαντας στα θεματα μου μες στην ειρωνια παλιοξεκωλι αν δεν σ αρεσουν τα θεματα μου αντε τραβα στο μπουρδελακι σου να παρεις καμια πιπα μωρη πουτσοπνιχτρα!!!!!που κανεις θεματα για αταλαντες παλιομπαζολι σε σιχαινομαι μωρη σκατοβρωμιαρα μπασταρδη που πας και μου βαζεις μια πικ που εισαι σαν ζητιανα σκατοβρωμα αντε ξεκουμπισου απο εδω περα που θες να μου παρεις την θεση στα μπουρδελα ασχημομουρα αντε κοιταξου σε κανενα καθρεφτι ρε μπαζο, ξερο ξερο τορα θα απαντησεις ''ντεν με νοιαζει κοντρι'' ΣΤΗΝ ΜΟΥΝΑΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΓΡΑΦΩ ΡΕ ΦΡΟΚΑΛΟ με μεγαλα γραμματα κιολας να χωρεσεις παλιομοσχαρι που θα πεις εμενα χοντρη ΣΚΑΤΟΜΠΑΖΟ
Τι εγινε καλη μου τι εγινε δεν θα απαντησεις εισαι απασχολημενη η μηπως δεν βλεπεις απο το πολυ το χυσι που σου ριξανε μες στην απαισια σκατομουρη σου και γι αυτο ειναι το ματι σου αληθωρο και τρεχει στον κατηφορο? ανυπομονο να δω μωρη κατσικα τι θα απαντησεις αντε βγαλε τα χερακια σου απο εκει που ξερεις και κατσε να μου πεις τωρα γιατι ασχολεισαι μαζι μου ξοανο δεν πας να σε γαμησει κανενας μωρη σε τοσες πουτσες που εχεις κατσει δεν μπορω να φανταστω αραγε υπαρχει μεγαλητερη καριολα αντε μου στο δυαλο παλιοτσιμπουκλου
θα μιλησεις ΕΣΥ για ΕΜΕΝΑ σκατοπορνιδιο του κερατα
αντε τωρα να κανεις νανι και πιες και το μπιμπερο με το χυσακι σου να εχεις γλυκο υπνο καλη μου πεσε να κοιμηθεις και να ονειρευτεις την μερα που θα γυρνας τσοντα, γτ σιγα ρε σκατομπαζο μην σε θελει κανεις για τσοντα και να του εχει σηκωθει απο πριν θα του πεσει σκατο!
Επιστροφή στην κορυφή Go down
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
kaulonini

Αριθμός μηνυμάτων: 39
Ημερομηνία εγγραφής: 12/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΟΥ ΧΥΝΩ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΩΡΗ ΓΑΜΙΟΛΑ (προς το μελος kaulonini)   Πεμ Jun 03, 2010 10:23 pm

Γκαμω ρε τι ασκολεισε μαζι μου?πουτανα,τσουλα,ξεκωλιαρα,μπασταρντι,μουνοπανο,
πουτανοσπερμα,ξεχειλωμενη,πορνη Evil or Very Mad σε μισο γκαμο το κωλο και το μουνι σου μαζι
τα σε κανω μαυρη και ακρηστη στο ξυλο ρεε :twistedτα σου βαλο το παλουκι στο κωλο
και τα στο βγκαλο απο το στωμα ..κωλοβρωμιαρα πατσολα...ποια νομιζεισ πως εισαι?εγκο ειμαι το καλυτερο γκυναικα.
MaRianna_Touvli

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΟΥ ΧΥΝΩ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΩΡΗ ΓΑΜΙΟΛΑ (προς το μελος kaulonini)   Πεμ Jun 03, 2010 10:31 pm

xaxaxaxaxaxaxaxaxa
edo gelame
malista kopela mu exeis dei ta xalia sou ston ka9refth?
pera apo thn pic p fainesai ena ligdiariko zhtianaki bouthgmeno sthn prezoura
prp na eisai tromera mpazo k sthn pragmatikothta
se exw dei sthn tv gmt kai den koimh9hka olo t brady apo tn fovo m
ante kopela mou phgaine na lousteis pu to malli s einai mes sthn ligda kai bgale k kamia pseira,e vrwmiara?
pou mu vafesai me to mauro to moluvi 10000 kila k eisai les k s exoun xusei araphdes mes sto mati tcoli mhn milhsw gia t kokkino to kragion p ce kanei na deixneis san karapoutanooooo
kala gia to ntusimo to tsatsadistiko den to shzyto pu pas k mu ntunesai san thn guftissa zwifio ma den exeis lefta to 3exasa glukia m afou den exeis kanena pelath na sou katsei skatompazo toso xalia pu eisai
kai to buzi sou pu einai etsi san agelada 9a er9w na sto skasw mwrh na petaxtei olo to xisi me to opoio t exeis fouskosei
k exeis kai kati patcades sta xeria....mhn milhsw gia thn kutarittida sou
mpazoooooooo evala xristougenniatiko emoticon mwrh
dwro gia ta xristougenna 9a su paro to kama soutra zwo na to ma9eis toulxiston kala 3eneroth mosxara
kaulonini

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΟΥ ΧΥΝΩ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΩΡΗ ΓΑΜΙΟΛΑ (προς το μελος kaulonini)   Πεμ Jun 03, 2010 10:33 pm

Εμενα πεις ψηριαρα κε ξενεροτι ρε πουτσογκλυφτρα???γκαμο του μουνι που σε πεταξε και το πουτσα που σε εσπιρε Twisted Evil
MaRianna_Touvli

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΟΥ ΧΥΝΩ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΩΡΗ ΓΑΜΙΟΛΑ (προς το μελος kaulonini)   Πεμ Jun 03, 2010 10:35 pm

thanks gia to putsogluftra

auta ta elhnika pu ta ema9es glukia mu s auta vlepw 3ereis na ekfrazesai den milas san moggolo os sunh9ws
kaulonini

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΟΥ ΧΥΝΩ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΩΡΗ ΓΑΜΙΟΛΑ (προς το μελος kaulonini)   Πεμ Jun 03, 2010 10:42 pm

Αντε γκαμησου... Twisted Evil
MaRianna_Touvli

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΟΥ ΧΥΝΩ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΩΡΗ ΓΑΜΙΟΛΑ (προς το μελος kaulonini)   Πεμ Jun 03, 2010 10:43 pm

Πω,πω ομως ταπες που ριχνεις ρε ζωο δεν ξερεις ουτε ενα σωστο επιχειρημα τωρα καθομαι και σε βριζω εσυ κακομοιρο ξεκωλακι θα κλαις τωρα δεν ξερεις να με ταπωσεις χαχαχαχαχαχα
poutsos
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: orgia   Τρι Jul 12, 2011 9:22 am

θελω να σας κατουρησω στο στομα στα βυζια και στις μουνες σας γαμιολες και να σκισω τις καυλοτρυπες σας να σας λουσω με τα χυσισ μου

ΣΟΥ ΧΥΝΩ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΩΡΗ ΓΑΜΙΟΛΑ (προς το μελος kaulonini)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
FaKebook :: -